• Facebook
  • Twitter
  • Yourtube
  • instagram
יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
08:00 - 09:00 עיצוב08:15 - 09:00
מרים סאלם
פילאטיס08:15 - 09:15
מנחם מרדר


אימון מחזורי09:30 - 10:30
שמרית יעקובוב
פילאטיס08:30 - 09:30
יעיקב לוברבוים


זומבה דתי09:30 - 10:30
הדס סויסה
עיצוב08:00 - 09:00
יעיקב לוברבוים
09:00 - 10:00 יוגלאטיס09:00 - 10:00
רחמים יצחקוב
10:00 - 11:00 זומבה דתי10:00 - 11:00
הדס סויסה
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Bayla - כיתות ה-ו15:30 - 16:15
מנחם מרדר


Bayla - כיתות ז-ט16:15 - 17:00
מנחם מרדר
16:00 - 17:00 זומבה דתי - ילדות 7-1016:15 - 17:00
הדס סויסה
לחימה משולבת - 5-716:15 - 17:00
מעיין מיליס
17:00 - 18:00 Bayla - כיתות ב-ד17:00 - 17:45
מנחם מרדר


עיצוב17:45 - 18:45
יעיקב לוברבוים


זומבה דתי18:45 - 19:45
הדס סויסה


HIIT19:45 - 20:45
הדס סויסה


קאופיטבול20:45 - 21:45
רחמים יצחקוב
ספורט דאנס לטיני משולב - ילדות 8-1217:00 - 17:45
ענת סבג


ספורט היפ דאנס לטיני משולב - נערות17:45 - 18:30
ענת סבג
זומבה דתי - 10-1317:00 - 17:45
הדס סויסה
לחימה משולבת - 8-917:00 - 17:45
מעיין מיליס


לחימה משולבת - 9-1117:45 - 18:30
מעיין מיליס


לחימה משולבת - 11-1418:30 - 19:15
מעיין מיליס


זומבה19:45 - 20:45
מירה יצחק


קיקבוקס20:45 - 21:30
בניה טרבלסי


פילאטיס21:30 - 22:30
שמעון גלבוע
18:00 - 19:00 Bayla18:00 - 19:00
מנחם מרדר
עיצוב18:00 - 19:00
בניה טרבלסי
19:00 - 20:00 עיצוב19:00 - 19:45
מרים סאלם
עיצוב19:00 - 20:00
הדס סויסה
זומבה19:00 - 20:00
שמרית יעקובוב
פילאטיס19:00 - 20:00
רחמים יצחקוב
20:00 - 21:00 פילאטיס20:00 - 21:00
רחמים יצחקוב
זומבה20:00 - 21:00
הדס סויסה
פילאטיס20:00 - 21:00
רחמים יצחקוב
זומבה20:00 - 21:00
שמרית יעקובוב
21:00 - 22:00 יוגהלאטיס21:00 - 22:00
רחמים יצחקוב
זומבה21:00 - 22:00
שי חנצינסקי
22:00 - 23:00 לחימה משולבת - נערים/גברים22:15 - 23:15
מעיין מיליס
עיצוב22:00 - 22:30
שי חנצינסקי
23:00 - 00:00
Click on the class name to get additional info

יום ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

שבת

יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
19:00 - 20:00 HIIT19:45 - 20:45
הדס סויסה
20:00 - 21:00
Click on the class name to get additional info

יום ראשון

יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
09:00 - 10:00 אימון מחזורי09:30 - 10:30
שמרית יעקובוב
10:00 - 11:00
Click on the class name to get additional info

שלישי

יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
09:00 - 10:00 זומבה דתי09:30 - 10:30
הדס סויסה
10:00 - 11:00 זומבה דתי10:00 - 11:00
הדס סויסה
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 זומבה דתי - ילדות 7-1016:15 - 17:00
הדס סויסה
17:00 - 18:00 זומבה דתי - 10-1317:00 - 17:45
הדס סויסה
18:00 - 19:00 זומבה דתי18:45 - 19:45
הדס סויסה
19:00 - 20:00 זומבה19:00 - 20:00
שמרית יעקובוב
זומבה19:45 - 20:45
מירה יצחק
20:00 - 21:00 זומבה20:00 - 21:00
הדס סויסה
זומבה20:00 - 21:00
שמרית יעקובוב
21:00 - 22:00 זומבה21:00 - 22:00
שי חנצינסקי
Click on the class name to get additional info

יום ראשון

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

שבת

יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
16:00 - 17:00 לחימה משולבת - 5-716:15 - 17:00
מעיין מיליס
17:00 - 18:00 לחימה משולבת - 8-917:00 - 17:45
מעיין מיליס


לחימה משולבת - 9-1117:45 - 18:30
מעיין מיליס


לחימה משולבת - 11-1418:30 - 19:15
מעיין מיליס
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00 לחימה משולבת - נערים/גברים22:15 - 23:15
מעיין מיליס
23:00 - 00:00
Click on the class name to get additional info
יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
15:00 - 16:00 Bayla - כיתות ה-ו15:30 - 16:15
מנחם מרדר


Bayla - כיתות ז-ט16:15 - 17:00
מנחם מרדר
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Bayla - כיתות ב-ד17:00 - 17:45
מנחם מרדר
ספורט דאנס לטיני משולב - ילדות 8-1217:00 - 17:45
ענת סבג


ספורט היפ דאנס לטיני משולב - נערות17:45 - 18:30
ענת סבג
18:00 - 19:00 Bayla18:00 - 19:00
מנחם מרדר
Click on the class name to get additional info
יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
08:00 - 09:00 עיצוב08:15 - 09:00
מרים סאלם
עיצוב08:00 - 09:00
יעיקב לוברבוים
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 עיצוב17:45 - 18:45
יעיקב לוברבוים
18:00 - 19:00 עיצוב18:00 - 19:00
בניה טרבלסי
19:00 - 20:00 עיצוב19:00 - 19:45
מרים סאלם
עיצוב19:00 - 20:00
הדס סויסה
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00 עיצוב22:00 - 22:30
שי חנצינסקי
Click on the class name to get additional info

יום ראשון

שני

שלישי

רביעי

שישי

שבת

יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
08:00 - 09:00 פילאטיס08:15 - 09:15
מנחם מרדר
פילאטיס08:30 - 09:30
יעיקב לוברבוים
09:00 - 10:00 יוגלאטיס09:00 - 10:00
רחמים יצחקוב
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 פילאטיס19:00 - 20:00
רחמים יצחקוב
20:00 - 21:00 קאופיטבול20:45 - 21:45
רחמים יצחקוב
פילאטיס20:00 - 21:00
רחמים יצחקוב
פילאטיס20:00 - 21:00
רחמים יצחקוב
21:00 - 22:00 יוגהלאטיס21:00 - 22:00
רחמים יצחקוב
פילאטיס21:30 - 22:30
שמעון גלבוע
22:00 - 23:00
Click on the class name to get additional info

יום ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

שבת

יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
20:00 - 21:00 קיקבוקס20:45 - 21:30
בניה טרבלסי
21:00 - 22:00
Click on the class name to get additional info

חמישי